SŁUBICE Stomatologia Słubice tymczasowo nieczynna

SŁUBICE Stomatologia Słubice tymczasowo nieczynna

Możliwość rozprzestrzeniania koronawirusa ogranicza codzienne aktywności. Aby zminimalizować ryzyko właściciele jednego z najlepiej wyposażonych gabinetów w Słubicach podjęli decyzję o jego czasowym zamknięciu

Jak czytamy na stronie internetowej firmy, klinika pozostanie nieczynna od najbliższego poniedziałku 16 marca przez najbliższe dwa tygodnie, czyli do 30 marca 2020. Z osobami, które mają umówione w tym okresie wizyty, pracownicy kliniki będą kontaktować się indywidualnie w najbliższych dniach.

Dlaczego taka decyzja?

– Nie mamy możliwości, by zapewnić pacjentom 100% bezpieczeństwa, a państwa zdrowie i życie jest dla nas najważniejsze. Koronawirus rozprzestrzenia się bardzo szybko. WHO ogłosiło pandemię, w Polsce zostało wydane rozporządzenie ministra zdrowia, dotyczące wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego.

W gabinecie pojawiają się osoby z różnych państw. Wielu naszych pacjentów to osoby starsze, dla których zarażenie może nieść ze sobą bardzo poważne skutki, łącznie z zagrożeniem życia – mówi Bohdan Daniel Starzyński, szef kliniki Stomatologia Słubice.

Jak dodaje, ma nadzieję, że pacjenci podejdą z wyrozumiałością do takiej decyzji, której podjęcie nie należało do łatwych.

– Jednak uważamy, że to jedyne co możemy zrobić w aktualnej sytuacji. Za wszystkie utrudnienia przepraszamy – podsumowuje.

Wszelkie informacje na temat wizyt można uzyskać pod numerami telefonów: +48 95 718 3000 oraz +48 780 077 007.