SŁUBICE 30 lat firmy Gi-BAU

SŁUBICE 30 lat firmy Gi-BAU

Doświadczenie, rzetelność i wysoka jakość – to dewiza firmy, która od kilkudziesięciu lat obsługuje klientów z obu stron Odry. Ciągły rozwój nie jest im obcy – od kilku lat w ofercie mają projektowanie kuchni i łazienek. W ofercia znalazł się także sprzęt AGD wszystkich marek jak i meble do całego mieszkania; stoły, krzesła, sypialnie, meble tapicerowane, szafy pod zabudowę. Na miejscu można również skorzystać z mieszalni farb firmy FAST (lidera na lokalnym rynku)

Firma Gi BAU powstała w 1990 roku. Początkowo jako sklep w centrum miasta, z armaturą, ceramiką i materiałami wykończeniowymi. Jednak właściciele chcieli zapewnić swoim coraz liczniejszym klientom kompleksową obsługę. Stąd wziął się pomysł utworzenia salonu kuchni i łazienek. Obecnie firma Gi-BAU jest największym lokalnym sprzedawcą branży wykańczania wnętrz.

Na 1200 metrach kwadratowych powierzchni można znaleźć wszystko, co jest niezbędne do remontu domu czy mieszkania. Począwszy od materiałów budowlanych, poprzez zaprawy, kleje, całą gamę chemii, aż po materiały wykończeniowe, płytki, ceramikę i armaturę, a także narzędzia. Można tu znaleźć topowe artykuły najlepszych marek, a także liczyć na wykwalifikowany personel, który służy pomocą i doradztwem.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów firma wprowadziła nową ofertę – projektowanie kuchni i łazienek, oczywiście z kompleksowym wykonawstwem – realizacja i montaż jest możliwa już w ciągu 21 dni od momentu złożenia zamówienia.

Nasze meble nie wymagają skręcania. Każdemu klientowi możemy dostarczyć szafki gotowe do ustawiania! Można je bez trudu zamontować samemu. Jeśli jednak ktoś chciałby skorzystać z profesjonalnego montażu, taka usługa jest u nas również dostępna – mówi Tomasz Gibała.

Meble z kolekcji kuchennej HOME-LINE wyróżniają się ciekawym wzornictwem i wysoką jakością. Ich atutem jest możliwość dopasowania do każdego rodzaju sprzętu AGD. Klient podaje jedynie model sprzętu, jaki ma być zamontowany, a ekipa projektowa dopasowuje meble do jego wymagań. Podobnie z blatami kuchennymi – duży wybór materiałów i kolorów usatysfakcjonuje każdego, a rodzaj wykończenia ścian nie ma żadnego znaczenia.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Fachowcy poradzą sobie ze wszystkim – dodaje T. Gibała.

Magazyn jest dogodnie położony przy drodze wylotowej ze Słubic do Kostrzyna, z dużym wygodnym parkingiem, co zapewnia komfort zakupów. W firmie zamówić można także transport. Przy przewozie elementów nie mieszczących się w zwykłej osobówce jest to niewątpliwym atutem.

Wszystkie informacje o produktach, pomiarach czy projektach można uzyskać pod numerem (+48)530-188-111.