SŁUBICE/FRANKFURT Dwunastu tenorów na jednej scenie

SŁUBICE/FRANKFURT Dwunastu tenorów na jednej scenie

Takiego wydarzenia jeszcze u nas nie było. Dwunastu międzynarodowych śpiewaków, dwanaście unikalnych głosów, dwanaście lat w trasie. Niebawem zawitają do Frankfurtu z koncertem na żywo

12 lat THE 12 TENORS – po takiej rocznicy można spodziewać się wiele. Dwunastu śpiewaków uwodzi publiczność programem na najwyższym poziomie. Grupa zaprasza na spotkanie z wyszukanymi aranżacjami najsłynniejszych klasycznych arii i operetek wszech czasów, ballad, które stały się światowymi hitami, oraz hymnów rockowych i popowych, które tworzyły historię. Potężny zespół w towarzystwie najwyższej klasy muzyków i spektakularnego pokazu świetlnego fascynuje publiczność na arenie międzynarodowej. Niezależnie od tego, czy w Chinach, Japonii, Korei Południowej czy Europie, występy 12 TENORÓW mają ponadczasowy charakter.

Ich interpretacje światowych przebojów, takich jak „Nessun Dorma” Pucciniego, „Alleluja” Leonarda Cohena lub ich hołd dla Beatlesów czy króla popu Michaela Jacksona, w formie unikalnych składanek, pokazują szerokie możliwości 12 wyjątkowych artystów. Śpiewają, tańczą, bawią, a urokiem osobistym chwytają za serca szczególnie żeńską część publiczności. Różnorodność wokalna i artystyczna wykonawców pozwoliła stworzyć wyjątkowe, ponad dwugodzinne show muzyczne.

Gdzie: Konzerthalle Carl Philipp Emanuel Bach Frankfurt Oder

Kiedy: 23 kwietnia 2020 r., godz. 19.30

Bilety: https://tiny.pl/tvc4z