Prezent na Dzień Dziecka w Krzeszycach

Prezent na Dzień Dziecka w Krzeszycach

Podwójna niespodzianka czekała na dzieci w dniu ich święta w Krzeszycach. Oprócz zwyczajowej imprezy dostały nowy plac zabaw

Zabawę zaplanowano na 2. czerwca. Impreza zorganizowana przez Sołectwo Krzeszyce była także oficjalnym otwarciem placu zabaw, którego wykonanie sfinansowano z funduszy Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Początkiem imprezy było symboliczne otwarcie placu przez wójta Krzeszyc, sołtysa sołectwa Krzeszyce, księdza proboszcza miejscowej parafii i przedstawiciela wykonawcy.

Po części oficjalnej można już było zacząć zabawę. Impreza była przeznaczona przede wszystkim dla najmłodszych, na których czekały zamki dmuchane, lody, wata cukrowa, gry i zabawy sportowe przygotowane przez ośrodek kultury i siatkarzy z UKS ŻAK Krzeszyce.

Kolejne atrakcje zapewnili też strażacy z OSP Krzeszyce, ze względu na upał dużym powodzeniem cieszyły się wodne i pianowe prysznice. Nie zabrakło też stoisk gastronomicznych, z których dochód był przeznaczony na doposażenie nowego wozu strażackiego dla OSP Krzeszyce.

Organizację imprezy wsparł Sklep Polski Andrzeja Czarneckiego.