KRZESZYCE Koncert dla Basi

KRZESZYCE Koncert dla Basi

Chora na nowotwór mieszkanka gminy dostała wsparcie od lokalnej społeczności. Impreza zorganizowana pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury w Krzeszycach przez grupę przyjaciół, aby wesprzeć mieszkankę Gminy Krzeszyce zmagającą się z nowotworem, odbyła się 4 maja. Frekwencja dopisała, a gorącej atmosfery nie zgasiły ani opady deszczu, ani zgoła niewiosenne temperatury.

W trakcie koncertu można było wylicytować m.in. przejażdżki samochodami driftowymi lub ciężarówką, koszulki i gadżety z autografami sportowców. Fundusz wsparcia zasiliły także sprzedawane cegiełki oraz dochód ze stoisk gastronomicznych. Czas umilały występy miejscowych artystów, zespołu Mini Dance, pokaz zumby, sztuk walk w wykonaniu zawodników klubu sportowego Dragon oraz diorama grupy rekonstruktorów. Swój wkład dołożyli także, zawodnicy z klubu sportowego UKS Żak Krzeszyce. Uczestnicy mogli z bliska przyjrzeć się ciężarówkom, autom z wrak race i driftowym, a także ciężkim motocyklom. Gwiazdą wieczoru był toruński zespół Jemiayka grający muzykę ze słonecznej Jamajki. Na koniec odbyła się zabawa taneczna, którą poprowadził DJ Dawid.

Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serce i razem tak licznie, z poświęceniem i wielkim zaangażowaniem włączyli się do przygotowania i przeprowadzenia imprezy. Jej sukces był możliwy dzięki hojności prywatnych osób, przedsiębiorców, sołectw, za co jeszcze raz w imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy – mówią organizatorzy.