Disco polo pod chmurką

Disco polo pod chmurką

W ramach projektu „Bliżej siebie, bliżej przyrody, bliżej kultury” mieszkańcy mogli uczestniczyć w festynie ze skoczną muzyką. Impreza odbyła na terenie Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego i przyciągnęła wielu chętnych do zabawy.

Popołudnie 18 maja rozpoczęło się animacjami i koncertem dla dzieci w wykonaniu Stwora Głodomora. Następnie w bloku artystycznym wystąpiły dzieci, a zaraz po nich w muzycznym show zespoły: 4mation, Nieobecni, Verdis i gwiazda wieczoru zespołu Skaner.

W trakcie trwania festynu na uczestników czekało wiele atrakcji. Można było obejrzeć wystawę malarską oraz wystawę zdjęć z 13 maja – pierwszego dnia projektu, zjeść pyszne lody, gofry, ciasta i inne słodkości, postrzelać na strzelnicy, wziąć udział w loterii, własnoręcznie wykonać naczynie z gliny w warsztacie garncarskim, przejechać się motocyklem, pomalować buzię na „wyspie malucha”, poskakać na dmuchańcu. Największą atrakcją dla dzieci okazała się jednak karuzela. Festyn zakończył się zabawą pod chmurką.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach“ Programu Współpracy Interreg VA Brandenburgia – Polska 2014 – 2020 „Redukować bariery – wspólnie wykorzystywać silne strony” „Barrieren reduzieren – gemeinsame Stärken nutzen.”