SŁUBICE Nowy sklep KOMFORT już otwarty

Zapraszamy na zakupy

5 września odbyło się uroczyste otwarcie nowego sklepu Komfort w Słubicach. Mieści się on na ul. Transportowej 6 obok Travel Free

Komfort charakteryzuje nie tylko bogaty asortyment, ale także nowoczesny design salonów. Zgodnie z najnowszym konceptem do aranżacji sklepu w Słubicach wykorzystano najmodniejsze kolory – biały i czarny. Podkreślą one nowoczesny charakter wnętrza, rozświetlą i optycznie powiększą przestrzeń. Elementami nadającymi przytulności są meble w naturalnym odcieniu drewna.
Sieć sklepów Komfort dokłada wszelkich starań, by zakupy były jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Asortyment jest podzielony na strefy: podłóg twardych, dywanów, wykładzin i drzwi. Dzięki temu w prosty sposób klient znajdzie niezbędne produkty, niezależnie czy jest na etapie remontu mieszkania bądź domu czy też finalnego wyposażania wnętrza. Do każdej strefy został opracowany inny sposób ekspozycji by ułatwić wybór. Unikatowy koncept stworzono w oparciu o trendy wzornicze i kolorystyczne, parametry techniczne, funkcje użyteczności oraz poziomy cen. Każdy klient ma więc zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela (red.).