CYBINKA Piękny jubileusz

Złote gody

5 września w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie

Aktu dekoracji jubilatów, medalami nadanymi przez Prezydenta RP, dokonał burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk w asyście sekretarza Sebastiana Łukaszewicza i zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Izabeli Stachowiak.
Podczas uroczystości odznaczono Jubilatów: Władysławę i Jana Bednarczyk, Jadwigę i Kazimierza Gabrysz, Kazimierę i Mieczysława Kapica, Janinę i Lecha Klimczak, Bronisławę i Władysława Markulak, Teresę i Eugeniusza Siedziako, Barbarę i Zenona Walenczewskich oraz Annę i Józefa Weryszko.
Jubileusz uświetnił koncert przygotowany przez zespół „Antidotum”, a po uroczystości pary udały się na weselny tort oraz toast za kolejne szczęśliwe lata pożycia małżeńskiego.
Dostojnym jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spełnienia marzeń, długich lat życia oraz doczekania w dostatku i zdrowiu kolejnych pięknych rocznic (red.).