GÓRZYCA Zakończenie roku w przedszkolu

Udanych wakacji

21 czerwca odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury uroczystość zakończenia roku przedszkolnego połączona z pożegnaniem starszaków. Dziesięć wspólnych miesięcy, czas nauki i zabawy szybko upłynął

Dzieci przygotowały program artystyczny który przedstawiły rodzicom i gościom. Na uroczystość przybyły władze gminy Górzyca, był proboszcz, byli zaproszeni goście.
Absolwentom wręczono dyplomy ukończenia Pracowni Edukacji Kulturalnej oraz książkowy upominek, przedszkolakom dyplomy za rok wspólnej nauki i zabawy.
Był też czas podziękowań dla rodziców, którzy zaangażowali się w życie Pracowni Edukacji Kulturalnej i udzielali się bezinteresownie w ciągu roku przedszkolnego. Dzieci przekazały na ręce dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Małgorzaty Gniewczyńskiej pamiątkowe tablo, kwiaty i gorące podziękowania. Przedszkolaki podziękowały również wychowawczyniom oraz pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury za opiekę oraz życzliwość, która towarzyszyła im przez okres roku przedszkolnego. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek, kawa i herbata.
KATARZYNA DUBEC-SADOWSKA