CYBINKA Powitanie wakacji

Zabawa z klaunem

22 czerwca przypadło zakończenie roku szkolnego, czyli szczęśliwy dzień rozpoczęcia wakacji i przerwy od obowiązków szkolnych

Z tej okazji MGOK, wraz z burmistrzem Cybinki Markiem Kołodziejczykiem, przygotował dla wszystkich dzieci i młodzieży „Powitanie Wakacji”.
Impreza wystartowała na Placu Kultury przy MGOK Cybinka. Mimo, iż z początku pogoda nie rozpieszczała to frekwencja dzieci dopisała.
Na uczestników czekał poczęstunek (kiełbaski z grilla, popcorn, napoje) oraz moc atrakcji ubarwionych obecnością klauna. Można było m.in. nauczyć się chodzenia na szczudłach, puszczania dużych baniek, kręcenia talerzami cyrkowymi, wziąć udział w grach i konkursach z nagrodami, a także spróbować swoich możliwości wokalnych w karaoke. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również dmuchane zamki licznie oblegane przez dzieci.
Wszystkim dzieciom życzymy udanych wakacji!
Organizatorzy imprezy dziękują też sponsorom, którymi byli: sklep „Lewiatan” w Cybince Jerzy Hoffman, sklep „Benefit” Grzegorz Samulski oraz Zakład Masarniczy „Dubik” Leszek Dubik (red.).