GÓRZYCA-RZEPIN Mamy kolejny sukces

Dominika najlepsza w Puszczykowie!

W Centrum Tenisowym ANGIE w Puszczykowie rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek (do lat 12). Wśród dziewcząt z całej Polski w grze pojedynczej najlepszą okazała się Dominika Podhajecka, reprezentująca barwy GKT Smecz Górzyca. W grze podwójnej Dominika wraz ze swoją partnerką wywalczyły trzecie miejsce!

W grze pojedynczej Dominika miała wolną pierwszą rundę. W drugiej na drodze naszej reprezentantki stanęła Aleksandra Frątczak (BAT Bydgoszcz). Rywalka poddała spotkanie, zgłaszając kontuzję.
W ćwierćfinale na Lubuszankę czekała Zosia Strzyżewska (SCT Pszczyna). Dominika pokonała swoją rywalkę w dwóch setach. W półfinale zawodów na drodze naszej reprezentantki stanęła rewelacyjnie spisująca się w zawodach Barbara Straszewska (SAT Szczecin). Podopieczna trenerów Daniela Podhajeckiego i Roberta Godlewskiego kolejny raz ograła swoją dobrą koleżankę ze Szczecina bez straty seta.
W finale Dominika zmierzyła się z Karoliną Gołda (AT Masters Radom), która w półfinale wyeliminowała reprezentantkę Polski i turniejową jedynkę Orianę Gniewkowską. Ostatecznie to nasza zawodniczka triumfowała w meczu i w całych zawodach.
W deblu rozgrywki zawężono do ośmiu najwyżej sklasyfikowanych par. W zawodach Dominice partnerowała Maja Pawelska (KS Mostostal Zabrze). W ćwierćfinale zawodów Dominika i Maja pewnie pokonały parę Karolina Gołda (AT Masters Radom) – Nadia Kulbiej (SAT Szczecin). Niestety nasze zawodniczki bardzo pechowo przegrały półfinał zawodów z parą Dominika Sawicka (NST, wcześniej Legia Warszawa) – Barbara Straszewska (SAT Szczecin).