GÓRZYCA Za nami kolejna FERIADA

Atrakcji nie brakowało

W programie tegorocznej „Feriady” znalazły się różnorodne zajęcia mające na celu pobudzenie kreatywności oraz ciekawe i aktywne spędzenie czasu wolnego od nauki

Przez cały tydzień w Gminnym Ośrodku Kultury odbywały się zajęcia pod okiem profesjonalnych instruktorów. Tegoroczną „Feriadę” dzieci rozpoczęły od pogadanki z policjantami na temat bezpieczeństwa podczas wypoczynku. Dzieci wzięły też udział w zajęciach przygotowanych przez Młodzieżowe Centrum Karier z Kostrzyna nad Odrą, podczas których w formie quizów, konkursów i zabaw poznawały tajniki zawodów, bawiąc się doskonaliły język niemiecki, przygotowały maski karnawałowe na bal i wzięły udział w „warsztatach filcowania” w Muzeum Łąki.
Nie lada atrakcją okazał się wyjazd do Fun Jump – parku trampolin w Gorzowie Wlkp., który był świetnym sposobem na zbudowanie wzajemnych relacji pomiędzy dziećmi.
W programie „Feriady” nie zabrakło spektaklu teatralnego pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.
Podsumowaniem całotygodniowych zajęć był bal karnawałowy z konkursami, poprzedzony wspólnym pieczeniem i degustacją pizzy. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i słodki upominek.
Podziękowania dla wójta Górzycy za udostępnienie gimbusa na wyjazd, policjantów oraz pań, które pomogły przy organizacji zajęć: Aleksandrze Murawskiej, Jolancie Zarzeckiej i paniom z Młodzieżowego Centrum Karier w Kostrzynie nad Odrą (red.).