SŁUBICE Nowe biuro księgowe i nowa kosmetyczka

Kobiety z pasją zapraszają

Jeden adres i dwa biznesy prowadzone przez panie, które swoim optymizmem zarażają na odległość. Zapraszamy do lokalu przy ulicy Wojska Polskiego w Słubicach. W jednym pomieszczeniu jest biuro rachunkowe, w drugim salon kosmetyczny

Jesteśmy pokrewnymi duszami, dawno temu połączyła nas wielka przyjaźń, a teraz łączy nas też firma – mówi Bożena Drzewiecka. Prowadzi tu salon kosmetyczny, który oferuje pełen zestaw zabiegów na twarz, szyję, czy dekolt. – Od lat prowadzę inną działalność gospodarczą. Ale kosmetologia zawsze była moją pasją. W końcu zdecydowałam się pójść do szkoły kosmetycznej, skończyłam ją. I dziś mam swój gabinet, który traktuje jak spełnienie marzeń i możliwość realizowania zainteresowań – dodaje.
W tym samym lokalu, w drugim pomieszczeniu znajduje się biuro podatkowe Sylwii Bąkowskiej. Oferuje pełen zakres usług księgowych: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, kard i listy płac, czy tworzenie deklaracji ZUS. Właścicielce doświadczenia nie brakuje, wcześniej – przez ponad 20 lat – pracowała w Urzędzie Skarbowym. Ale praca to nie wszystko, Sylwia Bąkowska także ma swoją pasję, którą jest taniec. – Jestem instruktorką zumby, prowadzę zajęcia w SMOK-u, czasem w Collegium Polonicum. Wszystkich serdecznie zapraszam – zachęca.
Huczne otwarcie obu firm miało miejsce 10 stycznia. Był czerwony dywan, tort i szampan. Dopisali goście, także z Frankfurtu, nie zabrakło serdecznych życzeń i prezentów.
Z księgową Sylwią Bąkowską można skontaktować się pod numerem: 503 035 077, z kolei wizytę w gabinecie Bożeny Drzewieckiej można umówić pod numerem: 695 422 138. Lokal mieści się w Słubicach przy ulicy Wojska Polskiego 150/2. Serdecznie zapraszamy (red.).