CYBINKA Doceniamy pozytywnie działania

W podziękowaniu dla aktywnych

W sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, już po raz drugi, odbyła się gala wręczenia wyróżnień burmistrza Cybinki „Perły Cybinki 2017”

Uroczystość była podziękowaniem dla wszystkich tych, którzy przyczynili się do tego, aby gmina Cybinka była znana w świecie, stawała się ciekawym miejscem do życia. Podziękowaniem dla osób, które swym zaangażowaniem, ciężką pracą i otwartością na potrzeby innych, wzbogacają gminę na wielu poziomach i w wielu dziedzinach. Pozytywne cechy osobowości bohaterów wydarzenia, czyli dobroć, otwartość, szlachetność, hojność, empatia, podobnie jak składniki tworzące olśniewające perły, potrafią w odpowiedni sposób połączyć się ze sobą tworząc wspaniałe postawy godne naśladowania. Takie osobowości tworzą przyszłość, która w dobry sposób wpływa na całe społeczeństwo i pozwala budować je jako społeczeństwo bardzo wartościowe, z którego wszyscy powinni być dumni.
Podczas uroczystej gali burmistrz Marek Kołodziejczyk wręczył zasłużonym osobom działającym na rzecz gminy statuetki i dyplomy w siedmiu kategoriach: wolontariat i sprawy społeczne, mecenasi, wydarzenie, kultura, promocja sportu i turystyki, inicjatywa lokalna, ambasadorzy gminy Cybinka. Wyświetlone zostały także prezentacje, dzięki którym obecni mogli zobaczyć jak zmieniła się gmina Cybinka, nie tylko w kontekście inwestycji, ale również w zakresie działań społecznych i nowych wydarzeń.
Galę uświetnił swoim występem Michał Gielniak, zespół An Dreo i Karina oraz niesamowity magik Mr Reddy, który zachwycił całą publiczność (red.).