RZEPIN Turniej ENEA MBL

Wyjazd pełen emocji

Pierwszy turniej ENEA MBL w sezonie 2017/2018, zorganizowany w ramach programu „Nauka, Sport, Przyszłość” odbył się 19 listopada w Kłodawie

Koszykarki z AZS AJP Rzepin po raz kolejny wzięły udział w sportowym pikniku drużyn młodzieżowych pod patronatem AZS AJP Gorzów Wlkp. Spotkanie odbyło się w Kłodawie. Nasze zawodniczki rozegrały dwa mecze towarzyskie z drużynami z Myśliborza i Lubiszyna. Po emocjach sportowych była chwila relaksu, czyli wyjazd do Gorzowa na seans filmowy pt. „Wampiry między nami”.
Kulminacją tego miłego dnia był mecz ekstraklasy pomiędzy AZS AJP Gorzów a Wisłą Can Pack Kraków. Rzepinianki gorąco dopingowały swoim starszym koleżankom, zagrzewając je do walki, a po zakończonym meczu mogły wejść na parkiet, zrobić sobie zdjęcia z wybraną zawodniczką i zdobyć cenne autografy.
W turnieju udział wzięły: Wiktoria Dylewska, Patrycja Dziemidowicz, Marysia Garbatowski, Oliwia Hewner, Maja Kuśmirowska, Kasia Kwiatkowska, Olena Nowak, Michalina Romel, Maja Tomaszewska, Natalia Waszak, Paulina Wiśniewska oraz Ania Wypych.
Dziewczęta podczas turnieju czuły ogromne wsparcie, ponieważ wraz z panią trener Bogumiłą Błaszczykiewicz fachową radą służył im Wiktor Błaszczykiewicz.
Wielkie podziękowania należą się rodzicom zawodniczek, którzy jak zawsze stanęli na wysokości zadania, dopingując swoje pociechy i przywożąc ze sobą przepyszne wypieki (red.).