GÓRZYCA-RZEPIN Kolejny sukces naszej zawodniczki

Dominatorka znów w akcji

Dominika Podhajecka wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w kategorii Skrzatek. Zawody w Szczawnie Zdroju rozgrywane były w formule pucharowej

Utalentowana zawodniczka GKT Smecz Górzyca kolejny raz pokazała wielką sportową klasę. W pierwszej rundzie zawodów miała wolny los. W drugiej rundzie zmierzyła się z reprezentantką gospodarzy Klaudią Owcarz. W rozgrywanym „na raty” meczu, w trudnych warunkach atmosferycznych, pewnie pokonała swoją rywalką w dwóch setach.
W ćwierćfinale na Dominikę czekała faworytka zawodów, turniejowa jedynka Natalia Jagiełło (KT GAT Gdańsk). Dominika fantastycznie weszła w mecz, całkowicie zdominowała rywalkę wychodząc na prowadzenie 4:0 i wygrywała ostatecznie w super tie breaku. Gorycz porażki przełknąć musiała również bardzo pewna siebie przed zawodami Marina Jagiełło, mama i opiekunka Natalii, znana trenerka m.in. Marty Domachowskiej, czy Marty Leśniak, stąd specjalne gratulacje otrzymał od organizatora zawodów i przedstawiciela PZT również Daniel Podhajecki – tata i jednocześnie trener Dominiki.
W półfinale turnieju Dominika pokonała Jagnę Mańkowską (KT Pro-Team Leszno). Mecz finałowy Dominika rozgrywała na kortach ziemnych. Dominatorka znowu zaczęła fantastycznie wygrywając gem po gemie z Nelli Witkowską (Frajda Tennis Club Warszawa). Niestety, jak to często w tenisie bywa, sytuacja na korcie całkowicie się odmieniła i Dominika mecz przegrała.
Zawodniczka GKT Smecz Górzyca zanotowała drugi z rzędu fantastyczny występ w turnieju ogólnopolskim, notując duży awans w rankingu PZT (red.).