RZEPIN Uroczystości złotych, diamentowych i żelaznych godów

Najserdeczniejsze życzenia

Zgodnie z wieloletnią tradycją pary małżeńskie z 50-letnim, 60-letnim i 65-letnim stażem pożycia małżeńskiego zostały zaproszone na obchody uroczystości złotych, diamentowych i żelaznych godów. Spotkanie odbyło się w Hotel Park w Rzepinie

Burmistrz Sławomir Dudzis, w imieniu Prezydenta RP, uhonorował zaproszonych małżonków medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, winszując im tak wspaniałej rocznicy oraz życząc wielu kolejnych wspólnych lat w zdrowiu i miłości.
W obecności kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Celiny Ratowt małżonkowie złożyli sobie wzajemną przysięgę, po czym przy dźwiękach muzyki zespołu Kaziuki, w atmosferze pełnej wzruszeń i radości, świętowali wspólnie swój jubileusz.
W uroczystości udział wzięli także przewodniczący Rady Miejskiej Damian Utracki oraz zastępca kierownika USC Karolina Kryk.
50-lecie małżeństwa świętowali: Zofia i Józef Łukomscy, Paulina i Zbigniew Krzyśków, Anna i Józef Cudyk, Jadwiga i Zygmunt Masło, Zenona i Edward Chuchro, Janina i Kazimierz Majchrzak, Józefa i Tadeusz Toporek, Daniela i Józef Kruszczak, Aleksandra i Franciszek Waraksa, Helena i Bogumił Roszak, Kazimiera i Czesław Borowy, Teresa i Zenon Markowscy oraz Halina i Jerzy Sawiccy.
Z kolei jubileusz 60-lecia małżeństwa obchodzili: Ludwika i Bronisław Wróbel, Helena i Stanisław Kozdraś, Krystyna i Kazimierz Michałek, Julianna i Józef Nowakowscy oraz Irena i Edward Kryniccy. 65-lecie świętowali Janina i Marian Jabłońscy (red.).