SŁUBICE Spotkanie ze znanym dziennikarzem

Miecugow odwiedził bibliotekę!

To znany dziennikarz, publicysta, autor książek

Od wielu lat znany jest szerokiej publiczności jako dziennikarz radiowy, obecnie telewizyjny, współtwórca programu „Szkło kontaktowe” w TVN24.

25 maja czytelnicy i mieszkańcy Słubic mieli wyjątkową okazję osobiście spotkać się z Grzegorzem Miecugowem w słubickiej bibliotece. Spotkanie, którego moderatorem była Marta Szymańska-Ptak, zrealizowane zostało w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, przebiegło w niezwykle sympatycznej atmosferze, a pytań do gościa nie było końca!
Grzegorz Miecugow opowiadał między innymi o swoim dzieciństwie, młodości, studiach, a także o pracy dziennikarskiej w radio i telewizji. Opowieści przeplatane były wesołymi anegdotami, które wzbudzały wśród publiczności radosny śmiech. Wspomniał także o swoich dotychczas napisanych książkach, zapraszając do ich lektury. Nie zabrakło oczywiście pytań o słynny program telewizyjny „Szkło kontaktowe” w TVN24, a szczególnie o tajniki dotyczące przygotowań do programu, zapraszanych gości, a także weryfikacji rozmów telefonicznych i smsów wpływających podczas emisji programu. Pytań nie było końca, można tak było „przegadać” z naszym gościem cały wieczór. Aż żal było się rozstać!
Grzegorz Miecugow – dziennikarz, który jak sam wspominał nie planował zostać dziennikarzem, wywarł ogromne wrażenie i sympatię wśród zebranych na spotkaniu czytelników i mieszkańców Słubic.
Książki Grzegorza Miecugowa są dostępne w słubickiej bibliotece, serdecznie zapraszamy do lektury! A na stronie www.biblioteka.slubice.pl znajduje się pełna relacja fotograficzna ze spotkania (red.).