GÓRZYCA Zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017

Wiele uśmiechu, radości i moc podziękowań

22 czerwca w Pracowni Edukacji Kulturalnej odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego

W tym roku nasze zaproszenie przyjęło wielu wspaniałych gości, był wójt gminy, były panie: kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej, przewodnicząca gminnej komisji ds. rozwiązywania problemów alkoholowych, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, byli wspaniali rodzice i cudowne babcie.
Przedszkolaki pod okiem pani Danusi i pani Marty zaprezentowały przepiękny program artystyczny, pełen wierszy, wspomnień i cudownych piosenek. Każdy przedszkolak z dumą odbierał przygotowane upominki: pamiątkowy dyplom, książkę oraz drobny prezencik. Podziękowania otrzymali również rodzice, którzy chętnie i aktywnie włączali się w działalność Pracowni Edukacji Kulturalnej. Nie zapomnieliśmy również o gościach, sponsorach oraz paniach z obsługi, oni także otrzymali małe prezenty.
Tego dnia podsumowaliśmy konkurs na “Ekopojazdy”, który rozpoczęliśmy w kwietniu, każda rodzina miała przygotować pojazd, który wykonany był z surowców wtórnych lub materiałów naturalnych. Rodziny, które wzięły udział w konkursie i przygotowały pojazd otrzymały nagrodę.
Dzieci i rodzice nie zapomnieli również o nauczycielkach i pani dyrektor, które także otrzymały upominki, buziaki i kwiaty.
Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni na sali zaproszeni zostali na słodki poczęstunek, przygotowany wspólnie z rodzicami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby Pracownia mogła tak aktywnie działać na tak wielu obszarach. W ramach podziękowania zostanie jeszcze zorganizowana wycieczka, w której wezmą udział dzieci wspólnie z rodzicami.
Podczas wakacji przedszkole otwarte będzie do 31 lipca. Serdecznie zapraszamy!
MARTA HOŁUBOWICZ