GÓRZYCA Pierwszy turniej sezonu

Cieszy duża frekwencja

Na kortach Kompleksu Sportowo Rehabilitacyjnego odbyło się otwarcie sezonu w tenisie ziemnym w kategoriach do 40 lat i powyżej 40 lat mężczyzn oraz kobiety OPEN

W turnieju udział wzięło łącznie 37 zawodników i zawodniczek. Oficjalnego otwarcia dokonał wójt Robert Stolarski wraz z dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Małgorzatą Gniewczyńską.
Turniej rozegrano systemem pucharowym. Nad prawidłowym przebiegiem całych zmagań czuwali Daniel Podhajecki i Mateusz Podlipski.
Zwycięzcy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody pieniężne. Wszyscy zawodnicy otrzymali ciepły posiłek.
W kategorii do 40 lat zwyciężył Bartosz Wargin (Kłodawa), drugi był Szymon Baraniak (Słubice), a trzeci Grzegorz Koźlakowski (Gorzów Wlkp.). Z kolei w kategorii powyżej 40 lat najlepszy okazał się Wojciech Tomków (Słubice), drugi był Jerzy Dębiński (Górzyca), a trzeci Krzysztof Deptuch (Górzyca). W kategoria kobiety OPEN zwyciężyła Dominika Podhajecka (Górzyca), druga była Wiktoria Podhajecka (Górzyca), a trzecia Marika Biała (Rzepin).
Najstarszym zawodnikiem turnieju był Stefan Karbowiak (Frankfurt), a najmłodszym Dominika Podhajecka (Górzyca).
Organizatorów cieszy duża frekwencja oraz to, że ponownie w Górzycy pojawiły się kobiety grające w tenisa.
Kolejny turniej tenisa ziemnego we wrześniu, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy (red.).
MATEUSZ PODLIPSKI