CYBINKA Zakończył się kurs

Rozpoczęła się wielka przygoda…

Dwa miesiące ciężkich ale i wciągających zajęć w ramach pierwszej edycji kursu komputerowego dla seniorów zatytułowanego „Senior 2.0” już za nami

Podczas szkolenia odważne kursantki pod czujnym okiem instruktora dowiedziały się między innymi jak obsługiwać komputer, jak korzystać z dobrodziejstw Internetu oraz jak komunikować się z bliskimi poprzez portale społecznościowe i wideo rozmowy.
Zwieńczeniem cyklu spotkań było uzyskanie certyfikatu poświadczającego ukończenie kursu i nabycie opisanych umiejętności, który 1 czerwca w sali bankietowej MGOK Cybinka wręczył seniorom burmistrz Marek Kołodziejczyk wraz z dyrektor Eweliną Skórską oraz instruktorem Piotrem Smykajem.
Niespodziankę dla wręczających certyfikaty przygotowały kursantki, które podziękowały przepięknymi kwiatami burmistrzowi za inicjatywę zorganizowania kursu, dyrektorce MGOK za jego organizację oraz instruktorowi za jego poprowadzenie.
Pani Heleno, Ireno, Wiesławo, Leokadio i Danuto – gratulujemy i do zobaczenia w Internecie oraz być może na kursie dla zaawansowanych (red.).