SŁUBICE Duży sukces Collegium Polonicum

Znów nas docenili

Kierunek prawo w Collegium Polonicum w Słubicach z certyfikatami “Laur europejski” oraz “Studia z przyszłością”

Kierunek prawo prowadzony w Collegium Polonicum w Słubicach wspólnie przez wydział prawa i administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz wydział prawa Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą został dwukrotnie wyróżniony przez komisję ekspercką w programie „Studia z przyszłością”. Nasz kierunek otrzymał nie tylko po raz drugi certyfikat „Studia z Przyszłością”, ale także certyfikat nadzwyczajny „Laur europejski”.
Konkurs i program akredytacji „Studia z Przyszłością” służy wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych kierunków i programów studiów na polskich uczelniach. Certyfikatem „Studia z Przyszłością” zostają wyróżnione kierunki realizowane według oryginalnych i wartościowych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy. Certyfikat uzyskują kierunki studiów, które – w opinii ekspertów – należą do grona akademickiej elity.
Na gali w Warszawie nagrodę w imieniu wydziału prawa i administracji UAM odebrała prodziekan ds. kształcenia i współpracy z otoczeniem prof. UAM dr hab. Joanna Haberko (red.).