SŁUBICE Ptasie Trele 2017

„Na zielonej łące”

W bibliotece słubickiej odbył się XIII Międzyprzedszkolny Gminny Przegląd Wiersza Ekologicznego Ptasie Trele pt. “Na zielonej łące”

Głównym organizatorem było Przedszkole nr 1 „Jarzębinka” przy współpracy z biblioteką.
W części konkursowej zaprezentowało się 22 przedszkolaków z terenu Słubic, Kunowic i Golic.
W oczekiwaniu na wyniki wszyscy obejrzeli fantastyczne przedstawienie w wykonaniu rodziców dzieci z „Jarzębinki”, które zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez zgromadzonych widzów!
Jury w składzie: Jan Zgrzywa, Sylwia Cor oraz Małgorzata Dobosz, po wysłuchaniu wszystkich uczestników, postanowiło przyznać pięć wyróżnień w dwóch kategoriach wiekowych.
W kategorii 3-4 lata wyróżnienia trafiły do Zuzanny Lipki, Oliwii Podolskiej oraz do Zosi Szkarłat, z kolei w kategorii 5-6 lat wyróżniono Leonarda Chwałko oraz Nadię Kotulską.
Laureatką XIII Międzyprzedszkolnego Gminnego Przeglądu Wiersza Ekologicznego Ptasie Trele i zdobywczynią statuetki “Trelik 2017” została Iga Kusz ze słubickiego Przedszkola Samorządowego nr 1 „Jarzębinka”.
Uczestnicy przeglądu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez organizatorów. Wszystkim serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok (red.).