RZEPIN Świąteczne warsztaty

Każdy jest piękny

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „SŁONECZKO”, jeszcze pod koniec marca, rozpoczęło cykl warsztatów realizujących projekt pn. „Każdy z nas jest piękny”

Podczas warsztatów wykonane zostały kartki wielkanocne. Oprócz członków stowarzyszenia, ich rodzin i opiekunów, uczestniczyli w nich także podopieczni Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Rzepinie, którzy zaproszeni zostali do udziału w projekcie.
Zajęcia prowadziła Iwona Parszywka-Marczuk – instruktor plastyki w MDK, wspaniale przekazała całą wiedzę o technice scrapbookingu, którą kartki zostały wykonane. Prace wykonane na warsztatach będzie można podziwiać w lipcu podczas Dni Rzepina.
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę pracowników i dyrekcji Miejskiego Domu Kultury w Rzepinie, którzy udostępnili i przygotowali salę dla tak dużej grupy uczestników. W warsztatach udział wzięło ponad 40 osób oraz wolontariusze.
Następne warsztaty już w maju.
Projekt jest współfinansowany przez powiat słubicki w ramach realizacji zadania publicznego „Wspieranie ochrony i promocji zdrowia tj.: „Organizacja i prowadzenie działań w zakresie ochrony i promocji zdrowia na terenie powiatu słubickiego” (red.).