CYBINKA Pierwsze projekty Stowarzyszenia Kreatywna Kultura!

Zapraszamy do współpracy

Miło nam poinformować o pierwszych sukcesach Stowarzyszenia „Kreatywna Kultura”, działającego od drugiej połowy zeszłego roku przy MGOK

10 marca zarządzeniem burmistrza Cybinki projekt Alicji Jankowskiej ze Stowarzyszenia Kreatywna Kultura otrzymał dofinansowanie w wysokości 974 zł na realizację zadania „Działania międzypokoleniowe podczas Nocy Świętojańskiej”, które odbędzie się w Sądowie już w czerwcu!
Natomiast 7 kwietnia do siedziby Lokalnej Grupy Działania Zielona Dolina Odry i Warty został złożony wniosek o dofinansowanie na zagospodarowanie Placu Kultury przy naszym budynku. Za plan i realizację zagospodarowania terenu odpowiada wiceprezes stowarzyszenia Monika Cieślarczyk, przy skonstruowaniu wniosku pomagały Kamila Pomocka i Arleta Hołubowicz, którym należą się serdeczne podziękowania.
Pozostaje teraz czekać aż przy MGOK pojawi się ciąg pieszo-jezdny, fontanna chodnikowa z iluminacją świetlną oraz infrastruktura towarzysząca (ławki i kosze)! Pozostaje nam trzymać kciuki za pozytywną weryfikację wniosku i otrzymanie dofinansowania! Warto dodać, że bez zabezpieczenia finansowego gminy Cybinka nie byłoby nawet szans na złożenie wniosku.
Oby więcej takich działań! Jeśli po głowie chodzi Ci ciekawy pomysł i chcesz coś zdziałać – nie zwlekaj! Zapisz się już dziś do Stowarzyszenia “Kreatywna Kultura” (red.).