RZEPIN Wernisaż Doroty Łajło

Drzewo Ławeczka

„Drzewo Ławeczka” – to wystawa fotografii Doroty Łajło, którą od tygodnia można oglądać w Galerii RZ’art Miejskiego Domu Kultury w Rzepinie

Przypomnijmy, że pierwsza wystawa – „Twarze Afryki” prezentowana była dziewięć lat temu, w 2008 roku. Była to pierwsza wystawa w nowo otwartym MDK. W 2011 roku Dorota Łajło prezentowała w Rzepinie kolejną wystawę „Mały Portret Afryki”, a w 2013 cykl ukazujący krajobraz miejski – wystawę „Ulice, Miasta i My”. Wystawy te prezentowane były również w innych miastach Polski i wiele mówią o ich autorce, jej wrażliwości i postrzeganiu świata.
Dorota Łajło jest autorką wielu pięknych i ciekawych zdjęć, które można oglądać na prowadzonych przez nią portalach i stronach internetowych.
Od kilku lat pasjonuje się fotografią reportażową, portretem reporterskim, a od pewnego czasu „pograniczem” fotografii konceptualnej. Jej wyjątkowe zdjęcia zostały wielokrotnie dostrzeżone i docenione w wielu ważnych konkursach.
Aby mogło dojść do powstania wystawy „Drzewo Ławeczka”, którą można oglądać w Miejskim Domu Kultury przez parę miesięcy, do zdjęć pozowała młoda modelka – Teresa Libner.
A co pani Dorota robi, jeśli nie fotografuje? Na co dzień jest pedagogiem i wychowawcą dzieci w szkole podstawowej. Każdą wolną chwilę poświęca na podróże – te bliskie i te dalekie. Pisze również wiersze (red.).