RZEPIN Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy

Wielkie gratulacje!

Rzepinianka Nina Larek, obecnie słuchaczka III roku PSP im. Czesława Niemena w Poznaniu, otrzymała prestiżowe stypendium artystyczne na rok szkolny 2016/2017 przyznane przez Komisję Stypendiów Artystycznych Stowarzyszenia Muzycznego Vividus w Poznaniu

Otrzymało je 10 uzdolnionych osób, za szczególne osiągnięcia artystyczne.
Koncert połączony z rozdaniem stypendiów artystycznych odbył się w poznańskim urzędzie miasta 12 stycznia.
Ubiegłe lata 2015 i 2016 obfitowały w nagrody w konkursach wokalnych, w których Nina siedmiokrotnie otrzymywała wysokie miejsca, zwyciężyła w VI Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Muzol” Śmigiel 2015, a także w XXII Festiwalu Piosenki Angielskiej „Face the music” – Brzeg 2015, zdobyła Grand Prix w III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej – Międzychód 2016, zwyciężyła w Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka” – Warszawa 2016, była laureatką XI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki „HofferSuperhitFestival” – Działdowo 2016, jest także finalistką XXVII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Karolek” – Wrocław 2016 (finał konkursu odbędzie się 1 marca).
Gratulujemy i bardzo cieszymy się z sukcesów Niny. Trzymamy kciuki za kolejne konkursy, występy i festiwale! Życzymy wielu sukcesów zawodowych i osobistych (red.).