GÓRZYCA Tak się bawiliśmy

Ferie z GOK

Gminny Ośrodek Kultury przygotował w ferie program skierowany do dzieci i młodzieżyBył to czas, w którym dzieci mogły ciekawie oraz aktywnie, pod okiem opiekunów, spędzić czas i jednocześnie zdobyć wiedzę techniczną, manualną i kulinarną.

Zajęcia, w których uczestniczyły dzieci to doskonała metoda na zdobywanie wiedzy i pokazanie talentów, odkrycie tego, ile każdy ma w sobie energii.
W tym roku dzieci spróbowały swoich sił w zajęciach manualnych, robiąc wazony metodą wydzieranego papieru, technicznych, tworząc „stwory zimowe” oraz kulinarnych, przygotowując danie „kopytka z sosem” w wersji dziecięcej.
Były zajęcia z Młodzieżowym Centrum Karier z Kostrzyna, podczas których dzieci poznawały drogę zdobywania zawodu. Nie zabrakło bajkowego czasu i wspólnej dyskoteki z konkursami oraz relaksacyjnych kąpieli w SPA. Ogromnym powodzeniem cieszył się też wyjazd do Rodzinnego Centrum Rozrywki w Kunowicach.
Na podkreślenie zasługuje to, że zajęcia były darmowe, a każdego dnia dzieci otrzymały ciepłą zupkę.
Na zakończenie Feriady każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom.
Chcielibyśmy podziękować paniom, które zawsze są z nami: Aleksandrze Murawskiej, Uli Budynkiewicz oraz paniom z Młodzieżowego Centrum Karier w Kostrzynie.
HALINA KOWALCZYK