CYBINKA Śmieszne walentynki

Nowaki na cenie

Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej

W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać oraz Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię.
To właśnie oni sprawili, że tegoroczne walentynki jeszcze długo zostaną w pamięci wszystkim, którzy postanowili 14 lutego spędzić w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince.
Każdy skecz wywoływał falę braw, a niejeden tekst lub zachowanie artystów powodował ze śmiechu ból brzucha i wylewające się łzy. Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy i po półtorej godzinnym występie, który minął jak kwadrans, przyszedł czas na pożegnanie i wspólne zdjęcia.
Walentynki w MGOK nie mogły obyć się bez upominku, dlatego każdy z wchodzących na sale został obdarowany symbolicznym serduszkiem i dwoma wyjątkowymi, które zostały przekazane przez męską część kabaretu Nowaki. Były to “walentynkowe niezbędniki” – upominki ufundowane przez dyrektora MGOK Cybinka Ewelinę Skórską (red.).