RZEPIN Pomagają potrzebującym

1Uczniowie na medal

Szkoła Podstawowa nr 1 zakończyła zbiórkę artykułów szkolnych i słodyczy na rzecz podopiecznych z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Nasza Chata” w Cybince

W drugiej połowie września w Szkole Podstawowej nr 1 w Rzepinie przeprowadzono zbiórkę na rzecz dzieci z placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Nasza Chata” w Cybince. Uczniowie wszystkich klas, wspierani przez rodziców, przynosili artykuły szkolne, książki, gry oraz słodycze.
W wyniku współpracy wszystkich wychowawców, pozostałych pracowników szkoły, uczniów oraz rodziców udało się zgromadzić pokaźną ilość artykułów.
13 października pomysłodawczynie akcji – wychowawczynie: Kamila Wawrzyniak (kl. II e) oraz Martyna Malinowska (kl. II d) wraz z reprezentantami swoich klas, udały się do „Naszej Chaty” w Cybince, aby przekazać zgromadzone rzeczy.
Dyrektor ośrodka, razem z pracownikami i podopiecznymi, ciepło przywitała darczyńców, przygotowując słodki poczęstunek. W ramach podziękowań uczniowie SP 1 otrzymali piękną laurkę, wykonaną przez mieszkańców placówki. Wszystkim tym, którzy włączyli się do akcji należą się serdeczne podziękowania (red.).