CYBINKA Rozgrzali publiczność

koncertZagrali z całego serca

Różnych artystów widywaliśmy na scenie sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Były grupy kabaretowe, całe filharmonie, grupy teatralne i zespoły muzyczne, ale takich artystów nie gościliśmy jeszcze nigdy! Było głośno, było zabawnie, ale przede wszystkim było mocno i ostro!

Na specjalne zaproszenie burmistrza Marka Kołodziejczyka 29 października mogliśmy posłuchać oraz zobaczyć znakomity występ Krzysztofa “pARTyzant” Toczko i Mikołaja Toczko przy supporcie zespołu „SkOłowani”.
Równo o godzinie 19:30 na scenie ujrzeliśmy zespół „SkOłowani”, który zaprezentował m. in. swój własny repertuar i rozruszał publiczność, zostawiając z lekkim muzycznym głodem. Długo na zaspokojenie tej potrzeby czekać nie musieliśmy, ponieważ chwilę po nich na scenie pojawił się „pARTyzant” z prostym pytaniem – czy chcemy spokojnie czy mocno? Odpowiedź publiczności była jedna i zgodna oraz jak nie trudno się domyślić to, co chwilę później działo się na scenie wbiło wszystkich w fotele, utworzyło wielkie uśmiechy na twarzach i zachęciło do skandowania głośnego i wyraźnego „WIĘ-CEJ”!
Mikołaj prezentował piękne show na perkusji, a wokalem oraz idealnym brzmieniem gitarowym raczył nas Krzysztof. Opisać słowami tego się nie da i nawet nie powinno, ponieważ jest to wydarzenie, które zdecydowanie należy przeżyć samemu.
Po owacjach na stojąco i bisach, każdy mógł zaopatrzyć się w wielofunkcyjną smycz lub płytę zespołu z autografem gwiazd!
Zagrali głośno, zagrali mocno, zagrali prosto z serca dla Was i na pewno zagrają dla Was jeszcze nie raz (red.).