SŁUBICE Zostań wolontariuszem!

Szlachetna Paczka w końcu zawita do Słubic

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt, który działa już od 15 lat. Każdego roku łączy działania setek tysięcy osób. Tylko w zeszłej edycji paczka połączyła prawie milion Polaków, a pomoc udzielona w ramach projektu sięgnęła 54 mln złotych. Cały projekt opiera się na zasadzie bezpośredniej, mądrej pomocy, która ma dać impuls do zmiany w życiu

W tym roku rejon Szlachetnej Paczki powstał również w Słubicach. Rodziny ze Słubic i najbliższej okolicy mają w końcu szansę na udział w projekcie i otrzymanie mądrej pomocy.
Dotarcie z pomocą do jak największej liczby osób wymaga zaangażowania i wysiłku wielu ludzi – wolontariuszy, darczyńców, inwestorów społecznych, liderów rejonów itd.
Obecnie w Słubicach trwa rekrutacja wolontariuszy, którzy w Szlachetnej Paczce odgrywają piękną i ważną rolę. Bycie wolontariuszem to nie tylko dawanie siebie innym, ale również możliwość czerpania czegoś bardzo dobrego dla siebie.
Każdy, kto chciałby dołączyć do projektu może wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl. Tam znajdzie wszelkie niezbędne informacje i wskazówki, w jaki sposób można zostać częścią Szlachetnej Paczki. Można również kontaktować się z Liderem Rejonu pod nr tel. 508336986 (red.).