RZEPIN V Terenowy rowerowy wyścig leśny z SKF Omega

Mnóstwo emocji i rywalizacja

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Omega” z Rzepina, już po raz piąty, zorganizowało wyścig rowerowy dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych

Frekwencja, pomimo żaru lejącego się z nieba, dopisała jak zawsze. Impreza dostarczyła najmłodszym cyklistom, a także ich kibicom, mnóstwo emocji, radości i udanej zabawy.
Trasa wyścigu przebiegała ulicami osiedla i szlakami leśnymi. Zawody podzielono na kilka kategorii, w których wyłoniono poszczególnych zwycięzców.
Po zaciętej rywalizacji najlepsza trójka zawodników w każdej kategorii otrzymała medale i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Główną wygraną, wysokiej klasy rower górski, otrzymał mieszkaniec Rzepina Hubert Cieślak!
Organizatorzy, członkowie SKF „Omega”, dziękując wszystkim uczestnikom wyścigu i ich rodzicom za udział w zawodach, szczególne słowa uznania skierowali do burmistrza Rzepina Sławomira Dudzisa, jego zastępcy Krystiana Pastuszaka, za pomoc przy organizacji i dofinansowanie imprezy oraz do sponsora imprezy – sklepu rowerowego SAREX II z Rzepina (red.).