RZEPIN Stowarzyszenie “Wsparcie” zakończyło realizację projektu

Całkowicie udany wyjazd

Nadszedł czas na zakończenie projektu „Marszem po zdrowie”, realizowanego przez Stowarzyszenie „Wsparcie”, przy finansowym wsparciu powiatu słubickiego

Celem projektu było promowanie wśród osób z niepełnosprawnością aktywnego trybu życia poprzez systematyczne uprawianie sportu.
W trakcie jego realizacji zostały zakupione kijki do Nordic Walking, które wykorzystywane były podczas cotygodniowych treningów.
Zwieńczeniem naszych trudów był weekendowy pobyt nad morzem. W tym czasie uczestnicy projektu brali udział w codziennych treningach Nordic Walking, a oprócz tego korzystali z licznie przygotowanych atrakcji: gry w bule, piłkę plażową oraz zabawy w wodzie. Piękna pogoda sprzyjała także odpoczynkowi na plaży oraz kąpieli w Bałtyku.
Wieczorami uczestnicy projektu chętnie korzystali z basenu i jacuzzi, znajdujących się na terenie hotelu, uczestniczyli w spacerach połączonych z podziwianiem zachodów słońca oraz zabawach tanecznych.
Dzięki realizacji projektu zajęcia Nordic Walking wpiszą się w program działalności POW Rzepin, jako jedna z form terapii ruchowej.
Cieszymy się, że kolejny zakończony projekt okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Zarówno czerwcowy wyjazd do Wrocławia, jak i pobyt nad morzem, zaspokoiły potrzeby beneficjentów projektów.
POW Rzepin