RZEPIN Kolejne medale Athletic Team!

Wielkie gratulacje!

Z workiem pełnym medali wrócili z Mistrzostw Świata zawodnicy MKS „Steinpol-Ilanki” z sekcji Athletic Team Rzepin!

Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu liczyliśmy na cztery medale mistrzostw świata w wyciskaniu sztangi i wykonanie tego planu uznalibyśmy za spory sukces. Do tej najważniejszej imprezy sportowej jesiennego sezonu przygotowywało się dziewięciu zawodników. Jednak, jak to w sportach siłowych czasem bywa, kontuzje pokrzyżowały plany startowe trzem naszym reprezentantom i w niemieckim Herzbergu mogliśmy wystartować w sześcioosobowym składzie.
Perfekcyjnie przygotowany i zaplanowany czas przed samym startem oraz idealna baza noclegowa, która została zapewniona dzięki uprzejmości sponsorów, pozwoliły realnie przewidywać, że plan może zostać wykonany, nie spodziewaliśmy się, że zostanie przekroczony. Okazało się, że Athletic Team Rzepin, dzięki ciężkiej pracy zawodników i wsparciu sponsorów, z mistrzostw świata przywiózł trzy złote, jeden srebrny i jeden brązowy medal. Jest to wielki sukces rangi światowej zawodników z małej miejscowości, którzy wierzą, że niemożliwe może stać się możliwe.
Wyniki przedstawiają się następująco: Krzysztof Wolszczak – złoty medal, Dawid Urbanowicz – złoty medal, Krzysztof Zakrzewski – złoty medal, Dawid Deptuch – srebrny medal oraz Rafał Żarnowski – brązowy medal.
Wielkie podziękowania należą się ludziom, bez których ten sukces nie byłby możliwy. Ci ludzie to: Bartosz Wojsznis z firmy Eco-Trans, Wanda Damm i Marek Damm z firmy A-Z Personalservice GmbH oraz Edward Kozłowicz z firmy W-K Auto-Import (red.).