KRZESZYCE Przygotowania do nowego sezonu

k1-1KULTURAlne bieganie

Spotkanie pod hasłem „KULTURAlne bieganie”

Głównym celem jest zachęcenie mieszkańców do wspólnego biegania, a także przygotowanie uczestników do startu w przyszłym roku w kolejnej edycji biegów „Śladami Wiosny” w Przemysławiu i jubileuszowym Olimpijskim Międzynarodowym Biegu w Kołczynie.
Treningi i tempo dostosowane jest do uczestników. Przed każdym treningiem zapoznają się oni z planem trasy, a także przeprowadzana jest rozgrzewka. W czasie biegu towarzyszy im muzyka z różnych gatunków, od współczesnej do muzyki z lat przedwojennych.
Dodatkowo jesienią przewidywane są treningi w sali gimnastycznej. Zajęcia prowadzi wielokrotna laureatka długodystansowych biegów Lucyna Poznańska.
Wspólne treningi biegowe odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki w Kołczynie o godz. 20, a w czwartki w Krzeszycach o godz.19.
Nowością od września będą zajęcia KIDS Zumba, które będą połączeniem gimnastyki, elementów tańca i dobrej zabawy. Zumba będzie prowadzona przez profesjonalną instruktorkę Olę Zawadzką. Zajęcia będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w Kołczynie o 16.30 i w Krzeszycach o 16.30.
Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Krzeszycach (red.).