RZEPIN Kto zagra na tegorocznych Dniach Puszczy Rzepińskiej?

rzep6Impreza już 9 lipca

Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy – i nie tylko – do wspólnej zabawy w lipcową sobotę. Czeka na Was wiele atrakcji! Gwiazdami wieczoru będą „Poparzeni Kawą Trzy” oraz „Mezo”

Poparzeni Kawą Trzy to zespół przyjaciół, muzyków i dziennikarzy. Utworzony został w 2005 roku przez pracowników Radia RMF i Zetki oraz ich przyjaciół. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na “Festiwalu Top Trendy” w Sopocie, w którym zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu “Przebojem na antenę”.
Od tej chwili “Poparzeni Kawą Trzy” goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak Przystanek Woodstock, Ostróda Reggae Festiwal, Czad festiwal, finały WOŚP i Lato Dwójki i Radia Zet, a miliony bawią się przed telewizorami w rytm „Kawałka do tańca” podczas sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat.
Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Wezmę cię”, „Okrutna zła i podła” pisze Rafał Bryndal, muzykę, określaną jako miks rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni.
Skład: Roman Osica (reporter śledczy w Radio Zet, laureat nagrody Grand Press w 2012), Krzysztof Zasada (reporter i prezenter RMF), Wojciech Jagielski (Superstacja), Mariusz Gierszewski (reporter Radio Zet), Krzyś Tomaszewski, Marian Hilla (Eska Rock) oraz Jacek Kret.
Mezo – od ponad dekady jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Twórca takich hitów jak Sacrum, Ważne, Kryzys, Po robocie czy Aniele. Jego twórczość to połączenie pozytywnego hip-hopu z popem. Biegacz-amator, z rekordem życiowym w maratonie 2 godziny 55 minut.
Zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym Srebrnej Premiery na festiwalu w Opolu, Superjedynki, Viva Comet czy wielokrotnie Eska Music Awards. W 2012 roku wziął udział w telewizyjnym show Bitwa na głosy i doprowadził swój zespół Mezoteam do trzeciego miejsca. Współpracował m.in. z Tabbem, Kasią Wilk, Mieczysławem Szcześniakiem, Liberem czy Hanią Stach. Ukończył studia na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.