CYBINKA Nowa sztuka i piękny koncert

plamaWystęp pełen emocji

W piątkowy wieczór 10 czerwca w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury leciały łzy, były gromkie brawa i duże ilości konfetti. Tak kończyła się jedna z najwspanialszych przygód szkolnej grupy kabaretowej PLAMA

Publiczność miała okazję obejrzeć najnowsza sztukę kabaretu PLAMA zatytułowaną „Czarnoksiężnik z Krainy ZOZ”, która zmusiła wszystkich do uronienia łez i refleksji nad kruchym życiem.
Zabawny skecz z „babą i lekarzem” oraz profesjonalne jury z pewnego muzycznego show sprawiły, że publiczność, która tym razem płakała ze śmiechu, z każdą kolejną minutą spodziewała się coraz to większej dawki emocji. Niespodzianką był końcowy koncert w wykonaniu członków grupy kabaretowej. Niektórzy z nich na scenie śpiewali już wielokrotnie, dla niektórych był to bardzo udany debiut.
Część oficjalna zakończyła się wzruszającą prezentacją podsumowującą kilka lat tej ciężkiej, ale i sprawiającej wiele radości przygody oraz podziękowaniami dla ludzi, bez których to wszystko nie miałoby miejsca.
Później każdy miał okazję skosztować ciasta w foyer MGOK i porozmawiać z młodzieżą (red.).