SŁUBICE Można sprawdzić swój stan zdrowia

sp2-3Zbadaj się za darmo!

Przypominamy, że wciąż jeszcze można wykonać bezpłatne badania w ramach projektu pn. „Profilaktyka chorób układu krążenia oraz promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim”

W Słubicach badania przeprowadzane są w dwóch miejscach: w laboratorium firmy „Diagnostyka”, przy ul. Mickiewicza 6 (na II piętrze) – dla osób z przedziałów wiekowych 7-19 lat oraz 30-70 lat, od poniedziałku od piątku w godzinach 7.00-11.00 oraz w laboratorium szpitala (na parterze budynku głównego) – dla osób w przedziałach wiekowych 7-19 oraz 40-64 lata, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-11.00 oraz w soboty od 8.00 do 11.00. Do szpitala zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież – zostało tylko 80 badań w tym przedziale wiekowym. Możliwość pobrań także w soboty jest znakomitą okazją do sprawdzenia swojego zdrowia przez uczniów!
W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem tel.: 605 038 467
Badania bezpośrednie (mierzenie, ważenie, pomiar ciśnienia oraz poziomu wydychanego CO) oraz podstawowe (analiza krwi i moczu) w laboratorium firmy „Diagnostyki” postępują bardzo szybko i sprawnie. Codziennie pojawia się wiele chętnych osób. Pacjenci, uczestnicy projektu są zadowoleni z „obsługi” w tym przyjaznym laboratorium (red.).