SŁUBICE UKS Polonia Słubice wicemistrzem województwa TYMBARKA

tymbarkDo szczęścia zabrakło bardzo niewiele

W turnieju „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarka nasi chłopcy zajęli drugie miejsce. Na Stadionie Narodowym region będzie reprezentować drużyna z Gubina

Piotr Dmuchowski, trener słubickiej drużyny U10, porażkę w finale tłumaczy wielkim zmęczeniem chłopców wcześniej rozegranymi meczami. Do wielkiego sukcesu zabrakło naprawdę niewiele, ale możemy być z naszych młodych piłkarzy naprawdę dumni, tym bardziej, że najlepszym zawodnikiem całego turnieju został reprezentant Słubic Oskar Ryszczuk.
Skład srebrnej drużyny U10: Fabian Zwierzchaczewski, Patryk Stolarek, Igor Ławrynowicz, Oskar Ryszczuk, Jakub Cierach, Jakub Mizerski, Oliwier Mieczkowski, Kacper Oleksyn oraz Kacper Kobyłecki.
W warszawskim finale turnieju „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarka wystąpi jednak reprezentantka Słubic. To Gabriela Kiałka, która na co dzień trenuje w klubie UKS Polonia Słubice z chłopakami. W związku z tym, że nie ma u nas drużyny dziewczyn Gabrysia została zapisana do klubu MUKS Stilon Gorzów, do grupy dziewczynek. Trenerem w tej drużynie jest Janusz Kałuziński. MUKS wygrał finały wojewódzkie w Babimoście i będzie reprezentował nasz region w turnieju finałowym w Warszawie. Trzymamy kciuki za Gabrysię! (red.).