GÓRZYCA Kolejny sukces Dominiki

dominika1Podwójne podium

W Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatek (do lat 12), w zawodach rozgrywanych na jednym z najpiękniejszych obiektów tenisowych w Polsce, na twardej nawierzchni w hali, rewelacyjnie spisała się Dominika Podhajecka (GKT Smecz Górzyca)

Podopieczna trenera Daniela Podhajeckiego w grze pojedynczej wywalczyła w mocno obsadzonych zawodach srebrny medal, ustępując dopiero w finale 2:6 i 4:6 Olimpii Janeckiej (GKT Nafta Zielona Góra).
W ćwierćfinale Dominatorka pewnie ograła 6:1 i 6:1 Karolinę Rajca (AT Masters Łódź), a w półfinale pewnie pokonała 6:2 i 6:3 jedną z faworytek zawodów Tatianę Burdzińską (AT Angelique Kerber Puszczykowo). Co więcej Dominika w pierwszym secie prowadziła już nawet 4:0, a w drugim 5:0 ze starszą 2,5 roku przedstawicielką jednej z najbardziej renomowanych akademii tenisowych w Polsce.
W grze podwójnej Dominika Podhajecka, grając w parze z Olimpią Janecką, wygrały turniej, pokonując w półfinale 4:6, 7:6(2) i 11:9 Amelię Ciesielczyk (UKS RP SPORT Olsztyn) i Hannę Piotrowską (TKS KROS Tarnowo Podgórne) oraz w finale 4:6, 6:1 i 10:8 Tatianę Burdzińską (AT Angelique Kerber Puszczykowo) i Helenę Dąbrowską (PKT Pabianice).