GÓRZYCA Dominatorka nie zwalnia

dominika2Znów dwa razy podium

W drugiej połowie marca Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój był organizatorem Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Skrzatek (do lat 12). W zawodach, rozgrywanych na kortach ziemnych, kolejny raz świetnie spisała się reprezentantka GKT Smecz Górzyca Dominika Podhajecka, która wywalczyła dwa medale

W grze pojedynczej Dominika zajęła trzecie miejsce. Podopieczna trenera Daniela Podhajeckiego pokonała w ćwierćfinale 6:2, 6:0 Oliwię Kibiń (UKS FTC Ściegny), a następnie w półfinale uległa 2:6, 1:6 Kornelii Ejsmont (Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój). Wynik meczu zupełnie nie oddaje przebiegu spotkania, gdyż mecz był bardzo zacięty, a większość gemów była toczona na przewagi. Niestety dobrze usposobiona, starsza oraz dużo silniejsza fizycznie reprezentantka gospodarzy rozstrzygała większość gemów na swoją korzyść. Mecz z Dominiką jednak wyraźnie naruszył siły faworytki turnieju, która w finale nie wytrzymała fizycznie i wygrywając 6:2 i 4:0… „zdołała” przegrać drugą partię 4:6 i ostatecznie całe spotkanie po super tiebraeku z Joanną Kołowrotkiewicz (KS AZS AWF Wrocław).
W grze podwójnej Dominika Podhajecka, w parze z Zuzanną Pacholarz (Redeco Wrocław), zajęły drugie miejsce na podium pokonując w półfinale zawodów 3:6, 7:6 i 11:9 parę Martyna Piechowicz (KS AZS AWF Wrocław) Wiktoria Kurec (KT Jelenia Góra) oraz ulegając w finale turnieju Joannie Kołowrotkiewicz (KS AZS AWF Wrocław) i Kornelii Ejsmont (Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój).