CYBINKA Moc atrakcji dla dzieci

cyrkUśmiechów nie brakowało

Na deskach sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury zaprezentował swoje barwne widowisko cyrk „Fantik”

Na widowni pojawiły się dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II z Białkowa, przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Cybince oraz Niepublicznego Przedszkola „Kraina Kota w Butach”.
Zaczęło się niewinnie, bo od clowna, który dość szybko obudził zaspaną cześć widowni sztuczkami z tresowanym psem oraz tym, co clowni robią najlepiej, czyli zabawnym zachowaniem i kontaktem z widownią. Po takiej rozgrzewce wiadomo już było, że później będzie tylko lepiej. I było!
Wśród atrakcji, jakie dzieci miały przyjemność zobaczyć, był pokaz „latających talerzy”, były sztuczki magiczne, żonglerka, sztuki z tresowanymi gołębiami, kotką i małpką. Na odważnych czekała możliwość bliskiego spotkania z wężami! I to nie byle jakimi, bo z wiklinowego kosza wyciągnięto boa dusiciela oraz pytona tygrysiego! Na scenę wkraczał często clown, który zabierał ze sobą śmiałków z widowni, by nauczyć ich paru sztuczek magicznych i kilku sposobów na rozbawienie publiczności.
Na zakończenie odbył się pokaz gigantycznych baniek mydlanych, które dzieciaki ochoczo zbijały. Po uśmiechach na twarzach, energicznym zaangażowaniu oraz brawach dla artystów stwierdzamy, że na długo zostanie on w pamięci dzieciaków!
MGOK Cybinka