CYBINKA Dzień Babci i Dziadka

cyb3Podwójne świętowanie

Święto dziadków zostało zorganizowane już 15 stycznia

To właśnie tego dnia sala widowiskowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury wypełniła się dwukrotnie przede wszystkim Babciami oraz Dziadkami.
Zaproszeni przez wnuków dorośli mieli okazję zobaczyć wokalno-aktorskie zdolności swoich pociech. Dzieci z Publicznego Przedszkola w Cybince zaśpiewały piosenki na cześć swoich Babć i Dziadków oraz przedstawiły jasełka bożonarodzeniowe w swojej jedynej i niemożliwej do podrobienia formie. Po niewątpliwie udanym występie każdy z obchodzących 21 i 22 stycznia święto otrzymał własnoręcznie zrobioną laurkę.
To wcale nie był koniec przygotowanych atrakcji, równo o 16. sala widowiskowa MGOK wypełniła się ponownie. Tym razem na deskach sceny stanęła młodzież z terenu gminy Cybinka. Obecni mieli okazję zobaczyć nagrodzony wieloma nagrodami szkolny kabaret PLAMA w przezabawnym diabelskim skeczu, posłuchać występów wokalnych w wykonaniu: Kamila Wołczka, Kacpra Pilżysa, Krystiana Mazukiewicza i Jakuba Głosa oraz posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Białkowie pod batutą Macina Leńczuka. Na każdego czekał poczęstunek w wyremontowanym holu.
MGOK Cybinka