SULĘCIN I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

Świąteczne zawody

W I LO odbył się I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej, w którym wzięły udział zaproszone drużyny z Witnicy, Kostrzyna nad Odrą i Sulęcina

W rozgrywkach wystąpiły zespoły siatkarzy z Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kostrzynie, Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Witnicy, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulęcinie, Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie.
Turniej otworzyła dyrektor sulęcińskiego liceum Aleksandra Jasicka wspólnie ze starostą Patrykiem Lewickim.
W przerwach między rozgrywkami nie brakowało atrakcji. Był konkurs rysunkowy na turniejowy herb drużyny, była nauka pakowania świątecznych prezentów, medialna prezentacja liceum. Można było zatańczyć zumbę, którą poprowadził uczeń liceum Benjamin Drabko.
W kwalifikacji ogólnej, w kategorii dziewczęta, puchary i dyplomy za pierwszego miejsca otrzymała drużyna z Kostrzyna, za drugim miejscu zawody ukończyła drużyna I LO w Sulęcinie, a na trzecim drużyna gimnazjum w Sulęcinie. W kategorii chłopcy zwyciężyła drużyna z ZSLiZ w Sulęcinie, drugie miejsce zajęło I LO w Sulęcinie, a trzecie gimnazjum w Sulęcinie. Wyróżnienia za turniejowy herb otrzymała Julita Górska z I LO w Sulęcinie, gimnazjum w Sulęcinie i ZS w Witnicy.
Indywidualne nagrody przyznane przez starostę sulęcińskiego otrzymali: Jakub Witek, Emil Szablewski, Paula Robak i Marta Lencewicz z gimnazjum w Sulęcinie, Katarzyna Błażek i Karolina Kempa z ZS w Kostrzynie, Maciej Sas i Bogdan Jurant z ZSLiZ w Sulęcinie, Karol Chmielewski i Mateusz Trochimiak z ZS w Witnicy, Natalia Sarna, Aleksandra Sarna, Jakub Uller oraz Mateusz Stefanowicz z I LO w Sulęcinie.
MACIEK BARDEN