POWIAT SULĘCIŃSKI Dzień Seniora w Słońsku

sul8Pamiętamy o Was

Montażem słowno-muzycznym przywitały seniorów dzieci z Zespołu Szkół w Słońsku. Uroczystość odbyła się w sali przy ulicy Parkowej

Dzień Seniora jest tradycyjnym podziękowaniem za pracę na rzecz gminy i własnego środowiska.
– W życiu człowieka, nie ma takiego wieku, który nie zasługiwałby na uznanie. Jednak jest taki wiek, który zasługuje na szczególne wyróżnienie. Stanowią go osoby, które mają w swoim dorobku więcej życiowego doświadczenia i płynącej z niego nauki. Tym wiekiem są seniorzy. Z okazji Dnia Seniora chylę czoło przed wszystkimi seniorami. Dziękuję Wam w imieniu własnym i całej społeczności powiatu za wszystko, co zrobiliście dla swojego środowiska i Waszych rodzin. Bądźcie z nami jak najdłużej – mówił podczas swojego wystąpienia starosta sulęciński Patryk Lewicki.
Organizatorem spotkania z seniorami był wójt gminy Słońsk Janusz Krzysków oraz przewodniczący Koła Emerytów i Rencistów w Słońsku Lucjan Skorupski.
W uroczystości uczestniczyli również: Maria Bieniek – przewodnicząca Rejonowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kostrzynie nad Odrą oraz Joanna Różańska – kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie.
MACIEK BARDEN