CYBINKA Przede wszystkim wspólna zabawa

Wszyscy byli zwycięzcami

Ruch to zdrowie, a przy tym i świetna zabawa. Można było się o tym przekonać podczas II Turnieju Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych o puchar starosty słubickiego

W turnieju wzięło udział pięć drużyn, które reprezentowały Środowiskowy Dom Samopomocy w Lubniewicach, Środowiskowy Dom Samopomocy w Bieganowie, Warsztat Terapii Zajęciowej w Żabicach, Powiatowy Ośrodek Wsparcia „Integracja” z Krosna Odrzańskiego oraz Powiatowy Ośrodek Wsparcia z Rzepina.
Na boisku mieliśmy przyjemność oglądać zaciętą rywalizację pomiędzy drużynami dopingowanymi przez kibiców.
Zwycięzcami okazali się zawodnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Żabic. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Środowiskowego Domu Samopomocy z Bieganowa.
Na ostatnim stopniu podium stanęli reprezentanci Powiatowego Ośrodka Wsparcia „Integracja” z Krosna Odrzańskiego. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe za uczestnictwo w zawodach. Indywidualne wyróżnienie zdobyli Paweł Pękala (najlepszy strzelec turnieju, reprezentował POW „Integracja” Krosno Odrzańskie) oraz Jerzy Filipowicz (najlepszy bramkarz turnieju z ŚDS Lubniewice).
Uczestnicy turnieju opuszczali boisko we wspaniałych nastrojach. Żywimy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie.
Stowarzyszenie „Wsparcie” serdecznie dziękuje za pomoc w zorganizowaniu
II Turnieju Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych o puchar starosty słubickiego gminie Cybinka, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Cybince, Gminnemu Klubowi Sportowemu Perła Cybinka oraz Zakładowi Usług Komunalnych Cybinka Sp. z o.o. (red.).