RZEPIN Sukces w ważnym turnieju

rzep3Wracamy z pucharem

Drużyna Orlików Steinpol-Ilanki wraca z pucharem

Zwycięstwo jednak nie przyszło łatwo, 23 drużyny grające w kategorii wiekowej U-11 prezentowały wyrównany i wysoki poziom. Wystarczy powiedzieć, że w czterech ostatnich meczach, które zostały rozegrane, zmierzając po piąte miejsce, trzy rozstrzygnięte zostały rzutami karnymi.
Dobra gra rzepińskiej drużyny nie uszła uwadze wiceburmistrzowi Krystianowi Pastuszakowi, który odwiedził młodą “Ilankę” Rzepin tuż po zwycięstwie nad mistrzami województwa – ekipą “Orła” Międzyrzecz i za świetne wyniki zaprosił całą drużynę na lody oraz życzył powodzenia w kolejnych spotkaniach.
Piąte miejsce w całym turnieju można uznać za duży sukces. Chłopcy z meczu na mecz grali coraz lepiej i coraz ambitniej, a w pobitym polu pozostawili 18 drużyn. Na Dobiegniew Cup kształtowała się prawdziwa drużyna, która nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i pewnie w kolejnych edycjach turnieju także da znać o sobie.
Dobiegniew Cup to nie tylko mecze, ale także koncerty (Mesajah, Mezo, Łzy), jezioro, gry i zabawy, dobra szkoła życia z dala od rodziców i zawierane przyjaźnie. Uczestnicy na pewno chętnie tam powrócą!
Dziękujemy trenerowi Krzysztofowi Didykowi za wspaniałą opiekę nad naszymi młodymi zawodnikami (red.).