GÓRZYCA Przedszkole dziś żegnamy!

Trzymamy za was kciuki

W Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Dzieci zaprezentowały piękny, ale smutny, program artystyczny

Przygotowania do uroczystości zakończenia roku przedszkolnego trwały wiele dni. Pod czujnym okiem nauczycieli, dzieci ćwiczyły piosenki i wierszyki do przedstawienia, które miało uświetnić ten uroczysty dzień.
Podczas występów nie brakowało uśmiechów, ale były też łzy wzruszenia, które towarzyszyły zarówno dzieciom, rodzicom, jak i nauczycielkom.
Pożegnane zostały bowiem dzieci, które od najmłodszych lat uczęszczały do Oddziału Przedszkolnego przy Gminnym Ośrodku Kultury.
Po pełnym wzruszenia występie małych artystów, każdy z przedszkolaków otrzymał nagrodę książkową i pamiątkowy dyplom z życzeniami odwagi i uśmiechu w dalszym życiu i na kolejnych szczeblach edukacji.
Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który nie odbyłby się gdyby nie wspaniałe mamy, które po raz kolejny stanęły na wysokości zadania i przygotowały nam przepyszne ciasta.
MARTA HOŁUBOWICZ