RZEPIN Plan wykonany z nawiązką

rzep-okoZnów worek medali

Sekcja atletyczna K. S. Steinpol-Ilanka Rzepin wróciła z Mistrzostw Europy w wyciskaniu sztangi, z czterema złotymi medalami, dwoma srebrnymi i jednym czwartym miejscem

Po raz kolejny okazało się, że Rzepin Athletic Team ma zawodników, którzy liczą się nie tylko w Polsce ale też i w Europie. Rzepin nie jest wielkim miastem, ale można powiedzieć, że stał się gigantem nowoczesnej myśli treningowej w sportach siłowych. Jest ona poparta wieloma latami praktyki, nowoczesną wiedzą z dziedziny psychologii, fizjologii, dietetyki i metodologii treningu sportowego.
W Rzepinie tworzy się również dobra atmosfera wokół Athletic Teamu. Tworzą ją kibice, którzy są z drużyną w chwilach sukcesów i podczas codziennych żmudnych i ciężkich treningów. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że do poziomu sportowego zostanie dopasowany poziom budżetu sekcji, ponieważ większość kosztów wyjazdów i przygotowań zawodników jest pokrywanych z ich budżetów prywatnych.
Indywidualne wyniki naszych zawodników: Łukasz Kozłowski – złoty medal Mistrzostw Europy, trzeci zawodnik mistrzostw wszechwag, Krzysztof Zakrzewski – złoty medal, Krzysztof Wolszczak – złoty medal, Juliusz Zbierski – złoty medal, Mirosław Zakrzewski – srebrny medal, Dawid Deptuch – srebrny medal, Przemysław Komarski – IV miejsce (red.).